Lumia 900 s Windows Phone 7.5 zlevnila na necelých 8 000 Kč

Pokud budeme vycházet z faktu, že Lumie 820 a 920 nejsou na našem trhu ještě oficiálně dostupné, je aktuální vlajkovou lodí finského výrobce Lumia 900 se systémem Windows Phone 7.5 (později se dočká aktualizace na verzi 7.8). Pokud jste si na devítistovku brousili zuby, máme pro vás dobrou zprávu, oficiální cena spadla o bezmála 4 500 Kč, z původních 12 490 Kč na přijatelných 7 990 Kč. K této slevě Nokii zjevně vedl fakt, že se tento model u nás ani na Slovensku příliš dobře neprodával a především je potřeba vyprodat zásoby před uvedením nových Lumií s Windows Phone 8 na palubě.

  

Za necelých osm tisíc korun je Lumia 900 rozhodně zajímavou volbou. Je ale nutné počítat s tím, že oficiální cestou se toto zařízení nikdy nedočká aktualizace na mobilní Windows 8. Pokud ale přemýšlíte o telefonu s velkým displejem a slušnou hardwarovou výbavou, určitě byste Lumii 900 do svého výběru měli zahrnout; zvláště, když je cena nyní tak příznivá. Za cenu okolo 7 700 Kč se přitom Lumia 900 až doposud prodávala pouze z šedého dovozu, oficiální cena pro český trh se jí ale nyní výrazně přiblížila.

Nokia Lumia 900 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Tip: Přečtěte si naši recenzi Nokia Lumia 900

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku