Sledujte nás na YouTube

LSD2005 – digitální metronom a záznamník pro SP a PPC

LSD 2005Pokud hledáte aplikaci, kterou můžete na svém Smartphonu či PPC využít jako metronom nebo záznamník, vyzkoušejte LSD2005. Aplikace umožnuje vybírat pro tempo metronomu ze třinácti zvuků, které můžete dále doplnit o své vlastní (Wav soubory). Dále si můžete nastavit vlastní tempo metronomu, hlasitost a také délku, po kterou bude metronom ,,počítat,,.

Součástí aplikace je dále jednoduchý záznamník, který dokáže ukládat nahrávku i na paměťovou kartu (opět ve formátu Wav) a umožňuje nastavit kvalitu záznamu zvuku. Na závěr vás potěším, že je aplikace dostupná jako freeware a to jak pro SP, tak i PPC a za několik dní by se měla objevit také česká lokalizace.

SP i PPC verzi si můžete stáhnout na oficiálních stránkách programu – W.I.N.C.O.\’s page.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *