Domů » Články » LSD2005 – digitální metronom a záznamník pro SP a PPC

LSD2005 – digitální metronom a záznamník pro SP a PPC

LSD 2005Pokud hledáte aplikaci, kterou můžete na svém Smartphonu či PPC využít jako metronom nebo záznamník, vyzkoušejte LSD2005. Aplikace umožnuje vybírat pro tempo metronomu ze třinácti zvuků, které můžete dále doplnit o své vlastní (Wav soubory). Dále si můžete nastavit vlastní tempo metronomu, hlasitost a také délku, po kterou bude metronom ,,počítat,,.

Součástí aplikace je dále jednoduchý záznamník, který dokáže ukládat nahrávku i na paměťovou kartu (opět ve formátu Wav) a umožňuje nastavit kvalitu záznamu zvuku. Na závěr vás potěším, že je aplikace dostupná jako freeware a to jak pro SP, tak i PPC a za několik dní by se měla objevit také česká lokalizace.

SP i PPC verzi si můžete stáhnout na oficiálních stránkách programu – W.I.N.C.O.’s page.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).