Domů » Bleskovky » Lionel Messi se stává globálním ambasadorem značky Huawei

Lionel Messi se stává globálním ambasadorem značky Huawei

Společnost Huawei dnes oznámila jmenování nejlepšího světového fotbalisty Lionela Messiho za svého nejnovějšího globálního ambasadora. Pro Českou republiku nadále zůstává ambasadorem Jaromír Jágr.

„Lionel Messi pomůže naší značce dodat lidem odvahu se soustředit na cíl, vytrvat a dokázat něco velkého, spojit se s něčím opravdu významným. Zejména lidem v Evropě, Asii a Latinské Americe. Lionel i my si vážíme cesty, kterou jsme ušli, a toho, čeho jsme dosáhli, a s každou novou výzvou obnovujeme náš závazek najít cestu k úspěchu,“ uvedl Kevin Ho, President Handset Business z Huawei Consumer BG.

Sám hvězdný fotbalista říká: „Abyste dosáhli svého snu, musíte bojovat. Musíte obětovat úplně všechno a vždycky se těšit z toho, že dosáhnete něčeho velkého. A když nadejde den, kdy si budete myslet, že jste se v ničem nezlepšili, musíte pokračovat v tvrdé práci, jen tak můžete uspět.“

1478e9cf-f455-4b0f-ba59-541ad382cab5

Značka Huawei, která si aktuálně drží pozici třetího největšího výrobce smartphonů na světě věří, že sport je skvělým způsobem, jak mohou lidé obohatit svůj život. Proto přikládá společnost sportu, zejména fotbalu, tak důležitý význam. V několika posledních letech Huawei investoval do řady fotbalových týmů, jako Arsenal, Atlético Madrid, AC Milan, América, Santa Fe nebo Sporting Cristal a do řady fotbalových hráčů, kteří s Huawei sdílí stejné hodnoty, jako jsou Robert Lewandowski či Alexis Sánchez a nyní k nim přibývá Lionel Messi.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments