LG se rozhodlo změnit slogan “Life’s Good”

Slogan společnosti LG dlouhá léta zněl “Life’s Good” a dal by se označit za jeden z nejznámějších vůbec. Nový slogan zní “It’s All Possible“, motivací ke změně má být lepší oslovení zákazníků po celém světě, alespoň to tvrdí tisková zpráva společnosti. Některá média poukazují, že slogan je až příliš podobný heslu společnosti Huawei, která sním přišla v únoru letošního roku a zní “Make it Possible”. LG se tak dostává kritiky, že již nestačí kopírování Samsungu – podobnost LG Optimus G Pro s Galaxy Note II, podobnost softwaru a nově i příslušenství, ale vypůjčuje si i slogan od Huawei a pouze ho lehce modifikuje.

David Podzimek

4 komentáře

 1. fore (neregistrovaný)

  Všichni hatujou Samsung za copycat, přitom LG za poslední rok kopírovalo ostatní úspěšné výrobce tolik, až to není hezký.

 2. Johny (neregistrovaný)

  WTF… takže po „Nic není nemožné“ tu máme „Všechno je možné“ :D Idiotismus, fakt.

 3. Ip Man (neregistrovaný)

  No na druhou stranu ale, LG zrovna předběhlo třeba toho Samsunga s ohebným displejem, který LG oficiélně představilo, jehož prvenství jsem právě přisuzoval Samsungu.

  • David Podzimek (neregistrovaný)

   LG přesněji oznámilo, že bude telefon dostupný do konce roku (ale víme, jak je to sliby). Počkal bych na konečné představení :)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *