Domů » Bleskovky » LG Optimus L3: Levný Android dorazil na český trh

LG Optimus L3: Levný Android dorazil na český trh

Společnost LG představila nový smartphone LG Optimus L3. Ten patří do nedávno odhalené modelové řady „L“ a hlavním lákadlem bude především cena. Výbava telefonu potěší méně náročné zákazníky, pro které je vzhled a cena důležitější, než technologické inovace. LG Optimus L3 je vybaven 800MHz procesorem a 3,2“ TFT displejem s rozlišením 240 × 320 bodů (QVGA), s kapacitní technologií. Smartphone sází na operační systém Android 2.3 a přináší s sebou základní funkční výbavu – GPS navigace, e-mailový klient či webový prohlížeč. 

 

Smartphone LG Optimus L3 je na českém trhu dostupný od 1. května 2012 za doporučenou maloobchodní cenu 3 290 Kč vč. DPH.

LG E400 Optimus L3 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).