Domů » Bleskovky » LG G3 na první fotografii: Nový design ovládacích tlačítek na zadní straně

LG G3 na první fotografii: Nový design ovládacích tlačítek na zadní straně

Nový model LG G3 bude představen až za několik měsíců, v poslední době ale o novince uniká stále více podrobností. Všechny dosavadní spekulace byly převážně o specifikacích zařízení a novém uživatelském rozhraní. Nyní došlo ke zveřejnění fotografie, která údajně ukazuje nepředstavený vlajkový model LG. Na obrázku vidíme pokračující design s tlačítky na zadní straně spolu s neznámým senzorem.

 

Fotografie toho příliš mnoho neukazuje, zaujal nás ale nový design tlačítka Power a kláves pro regulaci hlasitosti. Vedle fotoaparátu se nachází přisvětlovací dioda a vidět je i neznámý senzor, který by mohl být podobně jako u Samsungu Galaxy S5 měřičem srdečního tepu. My se ale spíše přikláníme k infračervenému portu, který má podobně umísntěný i LG G Flex.

 
Takto má vypadat ochranný kryt na LG G3

LG již v minulosti potvrdilo, že „gé-trojka“ bude obsahovat displej s QHD rozlišením. Další spekulace hovoří o úhlopříčce 5,5“, procesoru Snapdragon 805, 3 GB operační paměti RAM a 16megapixelovém fotoaparátu s optickou stabilizací obrazu. Důvěryhodnost fotografie zvyšuje i nedávný únik obrázku krytu na LG G3, které odpovídá zařízení na fotografii.

David Podzimek

Diskuze k článku

  1. michal (neregistrovaný)

    Nechtějí snad dát reproduktor na záda? -_-

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).