Sledujte nás na YouTube

LG G2 se na Tchaj-wanu bude prodávat v elegantní zlaté barvě

Společnost LG začne na Tchaj-wanu brzy prodávat speciální zlatou edici modelu G2 (recenze). Novinka bude dostupná jak v 16GB, tak i 32GB verzi. Oficiální cena zatím nebyla zveřejněna, ale očekává se, že by měla být stejná jako u klasické verze.

 

Zlatá barva se na telefonu nachází nejen na zadním krytu, ale také na bocích, přední část s displejem zůstala černá. V tuto chvíli nemáme žádné bližší informace o tom, zda se tato varianta později objeví na evropském trhu, kde by mohla doplnit černou a bílou verzi.

 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. johny (neregistrovaný)

    tohle nepotřebuje ani komentář, napadne to všechny…

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *