LG G2 by měl dostat aktualizaci na Android 4.4 “KitKat” během několika týdnů

Od francouzského mobilního operátora SFR unikl dokument, ze kterého je patrné, že by se současná vlajková loď LG G2 (recenze) měla dočkat aktualizace na Android 4.4 “Kitkat” v průběhu listopadu nebo prosince tohoto roku. To je velmi pozitivní zpráva a zdá se, že se LG ponaučilo z předchozích let, kdy se mu s vydáváním aktualizací na novější verze příliš nedařilo.

Samotné LG situaci zatím nijak nekomentovalo, ale pokud je uvolnění update pro Francii naplánováno na toto období, je zřejmé, že bychom se následně mohli dočkat i v dalších evropských zemích. Doufejme tedy, že se majitelé LG G2 Android 4.4 v nadcházejících týdnech skutečně dočkají a termín aktualizace nebude odložen na pozdější termín.


Vetší verzi screenshotu z dokumentu se nám nalézt nepodařilo, nicméně právě z něj je patrné datum uvolnění aktualizace na Android 4.4 pro LG G2

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku