Domů » Bleskovky » LG G2 by měl dostat aktualizaci na Android 4.4 „KitKat“ během několika týdnů

LG G2 by měl dostat aktualizaci na Android 4.4 „KitKat“ během několika týdnů

Od francouzského mobilního operátora SFR unikl dokument, ze kterého je patrné, že by se současná vlajková loď LG G2 (recenze) měla dočkat aktualizace na Android 4.4 „Kitkat“ v průběhu listopadu nebo prosince tohoto roku. To je velmi pozitivní zpráva a zdá se, že se LG ponaučilo z předchozích let, kdy se mu s vydáváním aktualizací na novější verze příliš nedařilo.

Graf ceny produktu LG G2 poskytuje server Heureka.cz


Samotné LG situaci zatím nijak nekomentovalo, ale pokud je uvolnění update pro Francii naplánováno na toto období, je zřejmé, že bychom se následně mohli dočkat i v dalších evropských zemích. Doufejme tedy, že se majitelé LG G2 Android 4.4 v nadcházejících týdnech skutečně dočkají a termín aktualizace nebude odložen na pozdější termín.

 
Vetší verzi screenshotu z dokumentu se nám nalézt nepodařilo, nicméně právě z něj je patrné datum uvolnění aktualizace na Android 4.4 pro LG G2

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
acter
Uživatel
acter

Nooo…to je skvely…uz jsem byl rozhodnuty pro Nexus 5 (jednim duvodem prave byl update na novejsi Android)…a ted abych to cele zvazil znovu :)

pravda (neregistrovaný)
Anonym
pravda (neregistrovaný)

Dobře, LG G2 dostane brzy 4.4, ale:

a) bůh ví, zda se opravdu tak stane, zda se nejedná jen o reklamní tahák

b) když se tak stane, máš jistotu, že dostane i Android 4.5 nebo 5, prostě nástupce 4.4? Tuhle jistotu máš jen a pouze u Nexuse, alespoň po dobu 18 měsíců od začátku prodeje zařízení.

Pokud preferuješ dostupnost aktualizací, je to na zvážení…

Auron
Uživatel
Auron

Tak přesně na tuhle informaci jsem čekal! Díky!

martin (neregistrovaný)
Anonym
martin (neregistrovaný)

Mel bych dotaz jesnatli prijde kit kat i pro lg optimus G .myslim ze by si to tento mobil zaslouzil.kdyz ho pohodani 4 jadrovi procesor snapdragon quadcore a 2 gb ram .chtel bych se zeptat jestli tady nekdo nevite jestli na tento mobil se aktualizace dostavi

mar72
Uživatel
mar72

Hlavně už by mohli začít na našem trhu prodávat 32GB verzi, bez ní má pro mě tahle zpráva nulovou hodnotu :-)!

Michal (neregistrovaný)
Anonym
Michal (neregistrovaný)

Přesně tak, už aby to bylo. Snad to bude do konce roku jak uvedlo LG.