TOPlist

LG Doubleplay nabídne dva displeje a QWERTY klávesnici

Zahraničnímu serveru Pocketnow se podařilo získat fotografii připravovaného smartphonu od LG s názvem Doubleplay. Zařízení nabídne výsuvnou QWERTY klávesnici a dva dotykové displeje. Výrobce umístil sekundární displej doprostřed klávesnice a ponese několik zajímavých funkcí. Z fotografie je patrné, že bude sloužit pro spouštění vybraných aplikací. Další funkcí bude spolupráce s QWERTY klávesnicí. Předpokládáme, že bude sloužit pro zadávání speciálních znaků, či snadnější editaci textu.

-

LG Doubleplay poběží na operačním systému Android ve verzi 2.3 “Gingerbread”. Na zádech telefonu se bude nacházet čočka 5Mpx fotoaparátu. Další specifikace bohužel zůstávají tajemstvím. Zřejmě se bude jednat o smartphone pro méně náročné uživatele a mladé hráče. LG Doubleplay se dostane do prodeje začátkem listopadu a jako první ho nabídne americký T-Mobile za dotovanou cenu 150 USD. Podobně lákavé nabídky se u českých operátorů zjevně nedočkáme. 

Zdroj: Pocketnow

Autor článku Richard Streit
Richard Streit
Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Kapitoly článku