Domů » Bleskovky » Legendární hra GTA: San Andreas míří na Oculus Quest 2

Legendární hra GTA: San Andreas míří na Oculus Quest 2

Mezi hráči patrně není nikdo, kdo by neznal legendární díl série Grand Theft Auto s podtitulem San Andreas. Ačkoli se mohlo zdát, že Carl Johnson a jeho přátelé v chystaném remasteru definitivně pověsí samopaly na hřebík, gangster s duší dobráka si pro nás přichystal ještě jedno překvapení.

oculus quest 2 gta san andreas
Odhalení GTA: San Andreas pro Oculus Quest 2 bylo velkým překvapením

Překvapení pro hráče oznámil Mark Zuckerberg na akci Facebook Connect. Ten potvrdil, že na headset pro virtuální realitu zamíří právě legendární hra Grand Theft Auto: San Andreas. Ačkoli jsme se nedočkali žádných detailů, ať už jde o cenu, datum vydání, či alespoň krátkou ukázku, Zuckerberg hráče ujistil, že hra je v přípravě.

GTA Trilogy 4
Jaká verze hry dorazí ve VR, prozatím nevíme

GTA: San Andreas není jedinou retro klasikou, která si najde svou cestu do virtuální reality. Nedávno spatřila světlo světa adaptace hororu Resident Evil 4 pro VR, která podle prvních ohlasů nedopadla vůbec špatně. Doufejme, že podobně příznivý bude osud také k CJ a jeho partě.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).