Laru Croft čeká další dobrodružství. Nový Tomb Raider potvrzen

tomb raider lara croft

Neohrožená archeoložka Lara Croft se chystá na další dobrodružství. K potvrzení došlo během prezentace State of Unreal, kterou společnost Epic Games odvysílala při příležitosti vydání plné verze Unreal Enginu 5. Na konci přenosu se o slovo přihlásili vývojáři z herního studia Crystal Dynamics, kteří v krátkém vzkazu potvrdili začátek prací na novém titulu z legendární série Tomb Raider.

Populární Unreal Engine

Dallas Dickinson, který má na starosti značku Tomb Raider, nad rámec neformálního oznámení pochválil výhody nové generace Unreal Enginu, který podle něj nastaví novou laťku hratelnosti i vyprávění příběhu. Více jsme se toho bohužel nedozvěděli.witcher 3 pokracovaniNepřehlédněte

Oprašte stříbrné meče! Legendární Zaklínač se dočká pokračování

Práci s pátou generací Unreal Enginu si pochvalují také další vývojářská studia včetně The Coalition (Gears of War) nebo polského CD Projektu, který nedávno oznámil, že příští Zaklínač rovněž vznikne na vývojové platformě od Epicu, a to na úkor vlastní technologie Red Engine.

Autor článku
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku