Domů » Články » LargeFileUploader – užitečná aplikace pro majitele Smartphone telefonů

LargeFileUploader – užitečná aplikace pro majitele Smartphone telefonů

Na internetu jsem objevil celkem zajímavý program od společnosti ScobaSoft, který umožňuje majitelům smartphone telefonů nahrávat přes ActiveSync do zařízení velké soubory, u kterých má jinak ActiveSync problémy s kopírováním a přenos dat padá.

Program je užitečný zejména pro nové uživatele Motorol MPx200 a 220, kteří ještě nevlastní čtečku paměťových karet. Při přenosu dat přes čtečku nemáte problém přenést >200MB soubory na kartu, ovšem přímo přes ActiveSync a připojené zařízení máte možnost přenášet jen soubory o velikostech řádově 10MB a při přenosů větších datových souborů se přenos nezdaří. Aplikace LargeFileUploader 1.1 však umožňuje přenos velkých souborů přes ActiveSync a i když je rychlost přenosu pomalejší, než při použití čtečky karet, může být tato utilita užitečná spoustě majitelů smartphonů.

Program bohužel neexistuje v žádné Demoverzi, ale plná verze stojí 2$, což je cena velmi příjemná. Aplikaci si můžete zakoupit na Handango.

Screenshot:
largeFileUploader 1.1

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. To já jsem zase se svou MPx200 prave problemy s kopirovanim velkych souboru mel, poridil jsem si sice ctecku, ale tenhle program vidim jako dobre reseni pro uzivatele, kteri ji zatim nemaji.

  2. Já myslím, že problém s přenosem objemných souborů je jen ve WM2003. Já jsem s tím na WM2002 nikdy neměl problém

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).