TOPlist

LargeFileUploader – užitečná aplikace pro majitele Smartphone telefonů

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

Na internetu jsem objevil celkem zajímavý program od společnosti ScobaSoft, který umožňuje majitelům smartphone telefonů nahrávat přes ActiveSync do zařízení velké soubory, u kterých má jinak ActiveSync problémy s kopírováním a přenos dat padá.

Program je užitečný zejména pro nové uživatele Motorol MPx200 a 220, kteří ještě nevlastní čtečku paměťových karet. Při přenosu dat přes čtečku nemáte problém přenést >200MB soubory na kartu, ovšem přímo přes ActiveSync a připojené zařízení máte možnost přenášet jen soubory o velikostech řádově 10MB a při přenosů větších datových souborů se přenos nezdaří. Aplikace LargeFileUploader 1.1 však umožňuje přenos velkých souborů přes ActiveSync a i když je rychlost přenosu pomalejší, než při použití čtečky karet, může být tato utilita užitečná spoustě majitelů smartphonů.

Program bohužel neexistuje v žádné Demoverzi, ale plná verze stojí 2$, což je cena velmi příjemná. Aplikaci si můžete zakoupit na Handango.

Screenshot:
largeFileUploader 1.1

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku