Cena:

K NVIDIA Shield TV získáte zdarma IPTV Kuki až do konce roku

Nvidia shield android TV

Pokud přemýšlíte o koupi multimediálního centra a herní konzole NVIDIA Shield TV, máme pro vás skvělou zprávu. NVIDIA v České republice spojila síly s IPTV poskytovatelem Kuki a připravila velmi lákavou nabídku.

V případě, že si od dnešního dne do konce června, nebo do vyprodání zásob, koupíte na Alza.cz Shield TV, dostanete k zařízení zcela zdarma programový balíček IP televize Kuki s názvem Větší (více informací), který bude platný až do konce letošního roku. Ten nabízí celkem 60 programů, přičemž polovinu stanic si můžete zvolit dle vlastního výběru. Standardní cena balíčku Kuki Větší je přitom 400 Kč/měsíc.

Nvidia shield android TV

Vzhledem k tomu, že pořizovací cena Shield TV v 16GB variantě je 5 999 Kč a vy získáte zdarma programový balíček na 8 měsíců zdarma (v celkové hodnotě 3 200 Kč), vychází tato nabídka opravdu výhodně. Kromě konzole v balení naleznete dálkový ovladač a herní gamepad.Nepřehlédněte

Recenze NVIDIA Shield TV (2017): všestranné multimediální centrum s Androidem

Zakoupit si můžete také vybavenější Pro verzi konzole s 500GB diskem, která stojí 8 999 Kč včetně DPH. Podle našich informací budou v rámci této akce dostupné stovky kusů. IPTV Kuki aktuálně využívá okolo 80 000 zákazníků, kteří každou vteřinu přenesou zhruba 150 Gb dat. Nabízí řadu programů v HD kvalitě (ČT, Nova, Prima, HBO, TV Barrandov, Eurosport…) a k dispozici je i rozsáhlá databáze seriálů. Zpětně je možné přehrávat vysílání po dobu 48 hodin a své oblíbené pořady si můžete nahrávat do cloudu.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.