Cena:

Který výrobce telefonů si zaslouží comeback? Dejte nám vědět v anketě týdne

smartphones

Když v roce 2007 představil Steve Jobs první iPhone, jen málokdo tušil, jak moc se trh s chytrými telefony v následujících letech promění. Do hry vstoupila celá řada nových a agresivních výrobců, kteří postupně vytlačili tehdejší špičky v oboru, které se nedokázaly dostatečně rychle adaptovat.

HTC
Některé značky telefonů z trhu zcela vymizely, jiné se pouze transformovaly

Postupem času z trhu zmizela velká jména – ať už ukončila působení v odvětví výroby telefonů úplně, transformovala se v jinou společnost, či jen paběrkuje na okraji zájmu jak odborné, tak i laické veřejnosti. O dynamických změnách na trhu by mohly vyprávět firmy jako HTC, BlackBerry či LG.

Který výrobce telefonů by si zasloužil comeback?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Ačkoli v redakci na „staré dobré značky“ příležitostně vzpomínáme, zajímá nás, jak to vidíte vy, naši čtenáři. Jakému výrobci telefonů byste přáli comeback se vším všudy – a to ať z propadliště dějin, nebo třeba jen z okrajového zájmu? Hlasujte v anketě nebo nám dejte vědět do komentářů.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.