Domů » Bleskovky » Která zařízení od Sony dostanou aktualizaci na Android 4.3?

Která zařízení od Sony dostanou aktualizaci na Android 4.3?

Android 4.3 je starý pouze pár dnů, ale Sony ihned po jeho představení zveřejnilo seznam zařízení, která dostanou aktualizaci na nejnovější verzi systému. Tímto postupem by se mohlo inspirovat více výrobců.

Přehled zařízení Sony, které dostanou Android 4.3:

 

Sony se tak rozhodlo aktualizovat převážně dražší zařzení z letošní modelové řady. Sony plánuje svou nabídku rozšířit letos ještě o jeden top model, mělo by se jednat Xperia i1, známého pod jménem Honami. Telefon by měl být plný nejnovějších technologii, včetně baterie s kapacitou 3000 mAh a 20 megapixelovým fotoaparátem. Představení se očekává na veletrhu IFA v Berlíně.

David Podzimek

9 komentářů

 1. rte (neregistrovaný)

  Důležitá je i otázka „Kdy?“. To už Sony pravděpodobně zapomnělo zmínit.

 2. fore (neregistrovaný)

  To budou rozhodně majitelé modetu T a jiných z loňské sezóny asi hodně nadšeni…. Já bych je teda být autorem moc nechválil, ba naopak!

  • David Podzimek

   Pochvalu za aktualizaci tak úzkého výběru modelů si jistě nezaslouží. Na druhou stranu to alespoň jasně deklarují. Některé společnosti aktualizaci slibují, slibují, mlží a nakonec nic.

 3. tgzu (neregistrovaný)

  Mam Xperiu T Harvo by zvlada Android 5, takže ak sa na to Sony vybodne aby ten telefon aktualizovali vybodnem sa aj ja na nich cpri vybere noveho telefonu… inak som zo Sony spokojny skoda len tej mizernej podpory ale dufajme ze ten zoznam je len ciastocny :/

  • manzelke som kupil tiez T a ak to bude naozaj tak.. bude to posledne sony v rodine pravdepodobne.

 4. NecromanderSM (neregistrovaný)

  @Tgzu. Myslíš že výrobcovi ide o to či zvládne väčšie zaťaženie? A ty odkiaľ vieš že vôbec zvládne android 5.0?

 5. Jarda (neregistrovaný)

  A musím taky doplnit článek o to že Sony se vyjádřilo že u většiny telefonů běžící na 4.1.2 dostanou rovnou 4.3. A z modelů u nás prodávaných se to týče Xperii T,V, a možná i M

 6. Cikáda (neregistrovaný)

  Dobrý den. Když už píšete článek, tak si zkuste zjistit všechny informace. Sony se totiž dále vyjádřilo, že by některé telefony běžící na 4.1.2. by mohly být aktualizovány rovnou na 4.3. Pravděpodobně tedy Xperie T, V, L a snad i M.

  zdroj-[odkaz]

  Prosím, doplňte článek. Děkuji.

 7. mato1168 (neregistrovaný)

  Mam takisto xperiu T a dufam ze novy android dostane

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).