kRally – chystaná závodní hra od Infinite Dreams pro SP a PPC

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

K-Rally

Infinite Dreams na nás chystají další herní pecku. Tento polský vývojářský tým určitě nějak moc představovat nemusím, mají za sebou herní tituly zvučných jmen – SkyForce (recenze), Explode Arena (recenze) a Super Miners (recenze) a to je myslím dostatečná záruka, že se K-Rally povede a už teď se na něj moc těším.

Vašim úkolem bude na 751225 tratích (nejedná se o překlep) závodit s ostatními oponenty a samozřejmě se snažit zvítězit. K dispozici bude 14 závodních aut, které budete moci upgradovat a také 14 charakterů, za které můžete závodit. Samozřejmě se nebude jednat jen o nudné závodění, k dispozici budete mít solidní arsenál zbraní, které můžete používat proti svým oponentům a řádně jim tak komplikovat závod.

Grafika hry bude velmi podobná té, kterou známe ze hry SkyForce (stejný engine), a proto se můžeme těšit na plno grafických efektů. Autoři hry slibují možnost stahovat do hry nová vozidla a grafiku. K-Rally dále nabídne multiplayer až pro 4 hráče přes Bluetooth. Hra se objeví pro Smartphone i PocketPC platformu, datum vydání však zatím není známé.

Další screenshoty ze hry:

1 2

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku