Domů » Bleskovky » Konference WWDC 2014 začne 2. června. Dočkáme se iOS 8 či nového iPhone?

Konference WWDC 2014 začne 2. června. Dočkáme se iOS 8 či nového iPhone?

Na každoročně konané vývojařské konferenci WWDC (World Wide Developers Conference), kterou organizuje samotný Apple, jsme se v minulosti dočkali již mnoha odhalení. Loni to byla nová verze operačního systému iOS s číslem 7 a v roce 2010 dokonce iPhone 4 představený samotným Stevem Jobsem. Letos se událost bude konat mezi 2. – 6. červnem, přičemž první den je vždy vyhrazen přednáškám Applu.

 

Tak jako v minulých letech, se i tentokrát očekává představení něčeho nového, s nejvyšší pravděpodobností iOS 8 a možná také osmé/deváté (záleží, zda počítáte i iPhone 5c) verze populárního iPhonu. Není vyloučeno ani odhalení vlastních chytrých hodinek iWatch. Nutno dodat, že přesnější informace nejsou v tuto chvíli k dispozici a jedná se hlavně o spekulace, ty ale rozhodně nejsou takříkajíc „vyvařeny z vody“.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

3 komentářů

  1. to už aby apple ovce začali robiť rady pred obchodmi :D

    • UFC (neregistrovaný)

      No to jo…a hlavně ty fronty Android ovcí na fóru, to bude teprve něco.

  2. Par drobnosti k bleskovce: Vsechny dny jsou vyhrazeny prednaskam Applu. iPhone se neocekava, ten se ocekava az na podzim (spis by bylo velkym prekvapenim, kdyby ho oznamili na WWDC).

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).