Sledujte nás na YouTube

Konference WWDC 2014 začne 2. června. Dočkáme se iOS 8 či nového iPhone?

Na každoročně konané vývojařské konferenci WWDC (World Wide Developers Conference), kterou organizuje samotný Apple, jsme se v minulosti dočkali již mnoha odhalení. Loni to byla nová verze operačního systému iOS s číslem 7 a v roce 2010 dokonce iPhone 4 představený samotným Stevem Jobsem. Letos se událost bude konat mezi 2. – 6. červnem, přičemž první den je vždy vyhrazen přednáškám Applu.

 

Tak jako v minulých letech, se i tentokrát očekává představení něčeho nového, s nejvyšší pravděpodobností iOS 8 a možná také osmé/deváté (záleží, zda počítáte i iPhone 5c) verze populárního iPhonu. Není vyloučeno ani odhalení vlastních chytrých hodinek iWatch. Nutno dodat, že přesnější informace nejsou v tuto chvíli k dispozici a jedná se hlavně o spekulace, ty ale rozhodně nejsou takříkajíc „vyvařeny z vody“.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

3 komentáře

  1. hellwet (neregistrovaný)

    to už aby apple ovce začali robiť rady pred obchodmi :D

  2. weth (neregistrovaný)

    Par drobnosti k bleskovce: Vsechny dny jsou vyhrazeny prednaskam Applu. iPhone se neocekava, ten se ocekava az na podzim (spis by bylo velkym prekvapenim, kdyby ho oznamili na WWDC).

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *