Domů » Bleskovky » Konečně nový design. Leaker odhalil řadu novinek o iPhone 12 Pro

Konečně nový design. Leaker odhalil řadu novinek o iPhone 12 Pro

Na YouTube se objevilo video s CAD rendery chystaného iPhone 12 Pro Max, které nám dávají velmi dobrou představu o jeho designu a zároveň potvrzují některé předchozí spekulace. Ukazují podstatně tenčí tělo než iPhone 11 Pro Max, znatelně menší rámečky kolem displeje, velký čtvercový modul se čtyřmi fotoaparáty (včetně senzoru LiDAR) nebo otvor elipsovitého tvaru velmi nápadně připomínající port Smart Connector, který je přítomný zatím jen na některých modelech tabletů iPad Air a iPad Pro.

iphone 12 b

Rendery naznačují, že tělo telefonu bude štíhlejší o 0,7 mm a bude tak tlusté 7,4 mm a že rámečky (po všech stranách) se zmenší o celých 40 % na 1,5 mm (konečně, že to ale trvalo!). Celkově z nich vyplývá, že telefon se bude po designové stránce v mnohém inspirovat  iPadem Pro a že bude oproti předchůdci širší a vyšší, aby pojal větší displej (spekuluje se o úhlopříčce 6,7 palců).

iphone 12 3

Rendery pravděpodobně „leakly“ z továrny Foxconnu (hlavního dodavatele Applu) a byly prodány výrobci pouzder. Podle všeho pocházejí ze začátku letošního roku. Vzhledem k tomu, že iPhone 12 je stále ve fázi pozdního prototypování, některé detaily se mohou „ve finále“ ještě změnit.

EXCLUSIVE iPhone 12 Pro Max Design Leaks! It's HUGE

YouTube kanál EverythingApplePro ve spolupráci s leakerem Maxem Weinbachem na základě renderů připravili nové video, ve kterém si podobu budoucího iPhone 12 Pro (Max) můžete velmi detailně prohlédnout.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.