Domů » Bleskovky » Konečně jsme se dočkali: Dungeon Hunter 4 dorazil na Windows Phone 8

Konečně jsme se dočkali: Dungeon Hunter 4 dorazil na Windows Phone 8

Gameloft se donedávna mobilním Windows spíše vyhýbal, nově však pro fanoušky této platformy připravil čistokrevnou akční RPG Dungeon Hunter 4, která se na Androidu a iOS objevila již na začátku tohoto roku. Tato „kopie“ počítačového Diabla je na všechny tři platformy dostupná zdarma.

 

Na začátku hry máte na výběr ze čtyř dostupných hrdinů, kteří mají zcela odlišné vlastnosti a bojové techniky, které v průběhu hry individuálně vylepšujete a upgradujete. Zdokonalovat můžete i umění řemesel a kouzel.

   

Celá hra vlastně spočívá v mlácení různých příšer, ze kterých můžete získat nejrůznější předměty, které se dají dokonce využít i pro vylepšení vlastní zbroje.  Čím více potvor zneškodníte, tím vyšší úrovně dosáhnete a díky ní si můžete postavu vylepšovat o nové a účinnější předměty. Za co si zcela jistě vývojáři z Gameloftu zaslouží pochvalu, je podpora multiplayeru, a to hned ve dvou verzích. Tou první je klasická bitka, kde všichni hráči stojí proti sobě, další variantou jsou kooperativní mise, kde budete muset spolupracovat se svými spoluhráči. I když je hra ke stažení zdarma, ne každý si jí může dovolit, jelikož si v paměti telefonu musíte připravit alespoň 950 MB volného místa.

Dungeon Hunter 4 OFFICIAL Windows Phone Trailer & Download

Odkaz na WP katalog Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Michael Krahulec

7 komentářů

 1. Trent (neregistrovaný)

  Hra vypadá opravdu dobře, jen by se ještě slušelo dodat, že není pro všechny WP8 zařízení. Vyžaduje minimálně 1gb ram, takže u lumií – 820 a výše. Ačkoliv možná udělají časem optimalizovanou verzi i pro 512mb, jako u Halo a podobně.

 2. joztar (neregistrovaný)

  fajne… vyskusam hned ako sa mi vrati moja L920 z reklamacie :-/

 3. Lister0 (neregistrovaný)

  Je to docela kvalitní RPG. Já to hrál zrovna nedávno na iPadu. Hrát to na telefonu mi přijde už hodne hardcore, ale musím říct, že ze začátku docela svižná a zajímavá diablovka, která bavila. Po několika málo hodinkách se ale dostanete do fáze, kdy je hraní prostě už nestkutečně obtížné a hra tlačí k nákupu zbraní za reálné peníze, protože normálním bezplatným postupem hrou se moc daleko nedostanete. Zvlášť v arénách, kdy nepřátelé chodí po vlnách. Dal bych za to klidně kilo, kdybych to mohl bez dalších nákupů dohrát v pohodě do konce, takto ale ne.

 4. Moc to nechápu, mám volno přes 3.5GB (v telefonu) a přes 22GB na kartě a stejně mi hra nejde nainstalovat, prý nemám dost prostoru. Tak to jsem asi trošku mimo.

 5. Norbert (neregistrovaný)

  DJKURE Aj ja som mal podobný problem no ked som mal voľne ako ty cez 3 gb tak som restartoval zariadenie a skusal to znova nainstalovat. Nakoniec po niekolkych pokusoch to šlo.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).