Domů » Bleskovky » Konečně jsme se dočkali: Dungeon Hunter 4 dorazil na Windows Phone 8

Konečně jsme se dočkali: Dungeon Hunter 4 dorazil na Windows Phone 8

Gameloft se donedávna mobilním Windows spíše vyhýbal, nově však pro fanoušky této platformy připravil čistokrevnou akční RPG Dungeon Hunter 4, která se na Androidu a iOS objevila již na začátku tohoto roku. Tato „kopie“ počítačového Diabla je na všechny tři platformy dostupná zdarma.

 

Na začátku hry máte na výběr ze čtyř dostupných hrdinů, kteří mají zcela odlišné vlastnosti a bojové techniky, které v průběhu hry individuálně vylepšujete a upgradujete. Zdokonalovat můžete i umění řemesel a kouzel.

   

Celá hra vlastně spočívá v mlácení různých příšer, ze kterých můžete získat nejrůznější předměty, které se dají dokonce využít i pro vylepšení vlastní zbroje.  Čím více potvor zneškodníte, tím vyšší úrovně dosáhnete a díky ní si můžete postavu vylepšovat o nové a účinnější předměty. Za co si zcela jistě vývojáři z Gameloftu zaslouží pochvalu, je podpora multiplayeru, a to hned ve dvou verzích. Tou první je klasická bitka, kde všichni hráči stojí proti sobě, další variantou jsou kooperativní mise, kde budete muset spolupracovat se svými spoluhráči. I když je hra ke stažení zdarma, ne každý si jí může dovolit, jelikož si v paměti telefonu musíte připravit alespoň 950 MB volného místa.

Odkaz na WP katalog Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Michael Krahulec

Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments