Domů » Bleskovky » Kompletní nabídka příslušenství pro řadu Samsung Galaxy S21. Známe české ceny

Kompletní nabídka příslušenství pro řadu Samsung Galaxy S21. Známe české ceny

Samsung představil kompletní nabídku příslušenství k nové řadě Galaxy S21. Majitelé základního modelu si budou moct vybrat z devíti pouzder, pro modely S21+ a S21 Ultra dokonce z deseti. Kromě toho budou k dispozici také dvě nové bezdrátové nabíječky, náhradní pera S Pen nebo adpatér rychlonabíječky, který již v samotném balení telefonů nenaleznete. Níže vám přinášíme souhrn všech produktů včetně oficiálních českých cen.

samsung galaxy s21 series 2
Nová řada vlajkových lodí Samsung Galaxy S21

Nepřehlédněte: Recenze Samsung Galaxy S21 Ultra: nejlepší z nejlepších

Pouzdra a kryty

Flipové pouzdro LED View

LED displej na pouzdru umožní sledovat a přizpůsobovat ikony notifikací či ovládat hudbu a hovory bez jeho otevírání. Telefon ochrání ze všech stran a disponuje také antibakteriálním povrchem. Vnitřní kapsa obsahuje také prostor na platební karty a doklady. Na výběr máte u modelů Galaxy S21 a S21+ černou, fialovou, růžovou a světle šedou barvu, u modelu S21 Ultra barvu černou a světle šedou. Doporučená maloobchodní cena flipových pouzder LED View je 1 699 Kč.

Samsung ledview

Flipové pouzdro Clear View

I tento kryt ochrání telefon ze všech stran a díky průhlednému oknu snadno zkontrolujete upozornění, odpovíte na hovory nebo pozastavíte hudbu, aniž byste se museli dotýkat samotné obrazovky. Ani zde nechybí antibakteriální povrch. Na výběr máte u modelů Galaxy S21 a S21+ černou, fialovou, růžovou a světle šedou barvu, u modelu S21 Ultra barvu černou a světle šedou. Doporučená maloobchodní cena flipového pouzdra LED View je 1 399 Kč.

samsung clearview

Flipové pouzdro Clear View s perem S Pen

Tento kryt s antimikrobiálním povlakem je určen specificky pro model S21 Ultra. Oproti ostatním modelům totiž disponuje i úložným prostorem pro pero S Pen, které je součástí balení. Prostřednictvím okénka pak umožňuje provádět s telefonem základní operace, aniž byste kryt museli otevírat. V prodeji je v černé barvě za doporučenou maloobchodní cenu 2 499 Kč.

samsung clearview spen

Kožený zadní kryt

Stylový kožený kryt je dle slov výrobce velmi tenký, ale přesto měkký a pohodlný na úchop. Je navržen tak, aby chránil i zadní modul fotoaparátu. K dispozici je ke všem třem modelům v černé a hnědé barvě. Doporučená maloobchodní cena je 1 299 Kč.

Silikonový zadní kryt

Tenký silikonový kryt disponuje matnou povrchovou úpravou a chrání rohy a zadní část telefonu. V nabídce je v černé, fialové, růžové a světle šedé barvě. Doporučená maloobchodní cena je 699 Kč.

samsung siliconecover

Silikonový zadní kryt s perem S Pen

Pro Galaxy S21 Ultra je silikonový kryt navíc vybaven držákem na pero S Pen, které je zároveň součástí balení. Ochrání především zadní část a rohy telefonu. K dispozici je v černé barvě za doporučenou maloobchodní cenu 1 799 Kč.

samsung siliconecover spen

Zadní kryt s LED diodami

Dvouvrstvý design ukrývá LED displej, na kterém si můžete různě přizpůsobovat texty, ikony a animace. Ty pak mohou sloužit jako upozornění na hovory a zprávy, takže při položení telefonu displejem dolů na stůl si stále můžete udržovat základní přehled. Zadní kryt s LED diodami je v dispozici pro modely Galaxy S21 a S21+ v bílé a fialové barvě. Doporučená maloobchodní cena je 1 399 Kč.

Ekologický zadní kryt z recyklovaného materiálu

Kryt z recyklovaného textilu bude k dostání pouze pro model Galaxy S21+. Poskytne ochranu zádům a bokům a zároveň jistý úchop. V prodeji je ve fialové a mentolově šedé barvě za doporučenou maloobchodní cenu 899 Kč.

samsung kvadratcover

Tvrzený ochranný zadní kryt se stojánkem

Tvrzený kryt poskytuje silnou ochranu telefonu a umožní sledovat obsah bez jeho držení. Dva stojany podpírají telefon ve 45° nebo 60° úhlu a jsou odpojitelné bez použití tlaku, což brání jejich zlomení. K dispozici je pro všechny tři modely v černé a stříbrné barvě. Doporučená maloobchodní cena je 899 Kč.

Průhledný zadní kryt se stojánkem

Průhledný kryt zaujme ty, kdo chtějí nechat vyniknout původní barvu telefonu. Jeho vyvýšená čelní a pevná zadní strana chrání telefon během podpírání a nastavování preferovaného pozorovacího úhlu. Doporučená maloobchodní cena je 599 Kč.

samsung clearcoverstand 1

Průhledný ochranný kryt

Další kryt, který vám umožní zachovat původní barvu telefonu poskytuje ochranu bokům a zadní straně, po okrajích má navíc kvůli pevnějšímu úchopu protiskluzový vzor. K dispozici je s černým nebo bílým okrajem. Doporučená maloobchodní cena je 899 Kč.

Průhledný zadní kryt

Tento kryt neruší poskytuje telefonu základní ochranu, ale zároveň má nerušivý design a je velmi tenký. Jeho doporučená maloobchodní cena je 499 Kč.

samsung clearcover

Další příslušenství

Pero S Pen

Pokud se vám nešťastnou náhodou podaří ztratit pero S Pen, můžete si ho koupit znovu. Pero S Pen s minimálním zpožděním vám umožní pohodlně psát a zaznamenávat si nápady. Jeho precizní hrot také usnadňuje editaci a jemné dolaďování záběrů videa. Doporučená maloobchodní cena je 899 Kč.

samsung spen 1
Pokud se vám podaří pero S Pen ztratit, bude možné zakoupit nové

Napájecí adaptér s rychlonabíjením (25 W)

Pokud nepatříte k těm, komu zbyla nabíječka od minulého telefonu, pak můžete sáhnout po oficiálním adaptéru. Ten má koncovku USB-C, tudíž je kompatibilní s kabelem přiloženým k telefonu. Nabíjecí výkon pak činí 25 W. V prodeji je v černé a bílé barvě za doporučenou maloobchodní cenu 499 Kč.

Bezdrátová nabíjecí podložka

Tenká nabíječka umožňuje bezdrátové dobíjení o výkonu 9 W, a to i pokud je zařízení ponecháno v pouzdru. Na plné nabití upozorní vestavěná LED dioda. Bezdrátová nabíječka je k dispozici v černé a bílé barvě za doporučenou maloobchodní cenu 999 Kč.

Duální bezdrátová nabíječka

Díky druhé nabíjecí ploše můžete spolu se smartphonem nabíjet také hodinky nebo bezdrátová sluchátka. Výkon je taktéž 9 W a nabíječka funguje i pokud je zařízení v pouzdru. K dispozici je v černé nebo bílé barvě za doporučenou maloobchodní cenu 1 299 Kč.

samsung wirelessduo 2

Špičková bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Pro

Nejlepší bezdrátová sluchátka značky Samsung se špuntovou konstrukcí disponují kvalitním zvukem, aktivním potlačením hluku (ANC) a širokou konektivitou. Využít je můžete i s dalšími kompatibilními zařízeními. Galaxy Buds Pro budou od 29. ledna 2021 v černé, stříbrné a fialové barvě za doporučenou maloobchodní cenu 5 999 Kč.

galaxy buds pro 2

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

2 komentářů

  1. Na tie sluchadka sa tesim. Konecne tie kryty kryju cely telefon, teda aj spodok.

  2. Jde ještě někde objednat S21U s dárky,nebo už je definitivně pozdě. Díky.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).