Cena:

Samsung Galaxy Buds Pro oficiálně: skvělý zvuk, dlouhá výdrž a aktivní potlačení hluku

Co se týče bezdrátových sluchátek, je Samsung ve vývoji poměrně neúnavný. Naposledy nás překvapil loni v létě netradičními fazolovitými sluchátky Galaxy Buds Live, nyní se vrací ke „klasickému“ špuntovému designu se sluchátky Galaxy Buds Pro. V portfoliu Samsungu se jedná o vrcholový model kategorie, který potěší spoustou zajímavých vlastností.

samsung galaxy buds pro 3
Samsung Galaxy Buds Pro

Samsung Galaxy Buds Pro: solidní výdrž a podpora ANC

Galaxy Buds Pro jsou poměrně titěrné špuntíky, každé ze sluchátek váží pouze 6,3 gramů a má přibližný tvar kuželu zakončeného gumovým nadstavcem. Vnější plocha obou sluchátek je dotyková a slouží k ovládání.

galaxy buds pro 7
Samsung Galaxy Buds Pro

Uvnitř každého sluchátka najdeme dvojpásmové měniče – 11mm pro basy, 6,5mm pro výšky. Samsung slibuje velmi kvalitní zvuk, který navíc může ještě podpořit aktivní potlačení okolního hluku. Každé ze sluchátek disponuje třemi mikrofony a speciální jednotkou pro záznam hlasu, přičemž sluchátka vám buď dokážou kompletně (Samsung tvrdí 99 procent) odstranit okolní hluk, nebo naopak aktivovat ambientní režim, který vám okolní dění přehraje přímo do sluchátek.

galaxy buds pro 10
Samsung Galaxy Buds Pro
Galaxy Buds Pro: Unveiling | Samsung

V obou případech si můžete zvolit míru potlačení/zesílení. Díky zmíněné jednotce pro záznam hlasu byste měli slyšet sebe sama, jako byste v uších žádná sluchátka neměli, kromě toho se můžete těšit na kvalitní zprostředkování hovorů.

Sluchátka splňují odolnostní normu IPX7, díky čemuž by jim nemělo vadit zmoknutí, ani pocení při sportovních aktivitách.

galaxy buds pro 19
Samsung Galaxy Buds Pro

Výdrž sluchátek se pohybuje podle toho, jaké funkce využíváte:

  • S aktivním ANC a funkcí Bixby Voice – 4,5 hodiny / 16 hodin s pomocí nabíjecí krabičky
  • S aktivním ANC nebo funkcí Bixby Voice – 5 hodin / 18 hodin s pomocí krabičky
  • S vypnutým ANC a Bixby Voice – 8 hodin / 28 hodin s pomocí krabičky

Cena a dostupnost

Samsung bude sluchátka Galaxy Buds Pro prodávat v černé, stříbrné a fialové barvě za cenu 5 999 korun. K dispozici budou 29. ledna, přičemž pokud si je od dnešního dne do 28. ledna předobjednáte, dostanete od Samsungu zdarma bezdrátovou nabíjecí podložku.

galaxy buds pro 16
Samsung Galaxy Buds Pro

Pokud si v předobjednávkách zakoupíte smartphone Samsung Galaxy S21 Ultra, získáte tato sluchátka od Samsungu zcela zdarma. Kompletní přehled českých cen a předobjednávkových bonusů pro všechny modely řady Galaxy S21 najdete v tomto samostatném článku.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.