TOPlist

King\’s Bounty pro PPC je konečně tady

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

King\'s BountySpolečnost Bellennium Mobile Solutions před malou chvílí vydala hru ve stylu známého HoMaMa s názvem King\’s Bounty. Těšit se tak můžete na propracovaný svět čítající 4 velké mapy se spoustou questů (úkolů) a několika artefakty. Vybrat si budete moci ze čtyř hrdinů, které budete postupně během hraní zdokonalovat a vylepšovat tak jejich schopnosti. K dispozici máte 25 typů bojových jednotek, útočit můžete také pomocí několika kouzel a to nejen na nepřátele samotné, ale také na jejich hrady a budovy.

Styl bojů je opět téměř totožný jako v případě HoMaMa, pokud jste se tady již někdy s touto hrou setkali, nebude mít problém se v ní zorientovat. Autoři hry vyzdvihují také propracovanou grafiku, ovšem zde bych jim tolik za pravdu nedával, protože hra bohužel právě pro grafické stránce vypadá dost jednoduše. Pro příznivce těchto tahových her je však King\’s Bounty naprostou nutností. Hra je však placená a plná verze stojí necelých 15$. 6MB demoverzi si můžete stáhnout zde, plná verze je k zakoupení na Handango.

Ve vývoji je však další klon Heroese, o kterém jsme vás naposledy informovali včera – PocketHeroes, který bude navíc freeware a ze screenshotů je patrný rozdíl v mnohem lepší grafice. Bohužel zatím není přesně známo, kdy jej budeme moci okusit alespoň v hratelné betaverzi.

Screenshoty ze hry King\’s Bounty:
1 2

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku