TOPlist

Kdy bude dostupný HTC TyTN na českém trhu?

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

HTC TyTN míří na český trh !Spousta lidí již netrpělivě čeká na uvedení HTC TyTNa na český trh. My pro vás díky internetovému obchodu Smartfount.cz máme detailní informace ohledně distribuce tohoto zařízení u nás.

HTC TyTN měl být v internetových obchodech v České republice dostupný již tento týden, ale kvůli problémům s lokalizací se termín posunul o další týden. Pokud se tedy nic nepokazí, měly by první TyTáNi s českou lokalizací dorazit po 14.8. Lokalizaci samotná se bude nacházet v Ext_rom a na starosti ji má firma Sunnysoft. První várka přístrojů bude pravděpodobně ještě bez českých manuálů, které budou prvním majitelům rozesílány dodatečně. Zajímá vás, co ještě bude v balení k dispozici? Nic extra neočekávejte, kromě samotného přístroje a baterie bude přibalený synchronizační kabel, AC adaptér, pouzdro, stereo headset, náhradní stylus, CD s Outlookem a Active Syncem (možná i plná verze GPRS Monitoru), anglický a později i český manuál.

Internetový obchod SmartFount.cz TyTNa nabízí k předobjednání už za cenu 20 700,- Kč včetně DPH (17 395,- bez DPH). Pokud si navíc TyTNa z tohoto e-shopu objednáte a platbu provedete bankovním převodem, získáte k přístroji zcela zdarma 256MB microSD kartu Kingston.

Pokud čekáte na uvedení Varia II u našeho T-Mobilu, pak vás zklamu, jelikož ten o zařazení TyTNa jako MDA Vario II pro tento rok vůbec neuvažuje. Není se čemu divit, Vario se u něj stále velmi dobře prodává, a dokud u nás T-Mobile nespustí to pravou UMTS síť, nemělo by zařazení tohoto komunikátoru do jeho nabídky smysl.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku