Domů » Bleskovky » Kazam Tornado 348: Smartphone s tloušťkou 5,15 mm míří na evropský trh (oživeno)

Kazam Tornado 348: Smartphone s tloušťkou 5,15 mm míří na evropský trh (oživeno)

Britská společnost Kazam v průběhu listopadu uvede na evropský trh nový model Tornado 348, který bude lákat na ultra-tenké tělo (5,15 mm). Ve výbavě dále najdeme osmijádrový procesor od MediaTeku (MT6592), 1 GB RAM, 16GB interní úložiště a akumulátor s kapacitou 2050 mAh. Celkové rozměry novinky by měly být 139,8 x 67,4 x 5,15 mm.

Na zadní straně najdeme objektiv 8Mpx fotoaparátu s přisvětlovací diodou, nad displejem nebude chybět kamerka s rozlišením 5 Mpx. Telefon by měl být dostupný v černé a bílé variantě. U světlé verze najdeme okraje zbarvené do zlaté barvy, u černé varianty nebude chybět tenký zlatý proužek, který se bude táhnout po obvodu.

Aktualizováno 16. října v 17:20: Nový model do českých obchodů dorazí na začátku prosince. V prodeji bude za předpokládanou doporučenou cenu 6 999 Kč včetně DPH. K dispozici bude v černé barvě nebo v bílé s kovovým rámečkem v odstínu champagne.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

10 komentářů

  1. Proč to dělaji? On to snad někdo chce? Raději bych bral třeba 10mm tlustý telefon s větší baterkou…

  2. aky je tam system??????????

  3. tias (neregistrovaný)

    Tak nevim pred nedavnem KAZAM sliboval model 340R a porad nic….

    Nevite nekdo jak je to s update systemu u teto znacky? Budou updatovat Android 4.4 na 5?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).