Kačer Donald v akčním RPG? Sledujte první ukázku z Kingdom Hearts IV

kingdom hearts 4 1

Společnost Square Enix přichystala pro své fanoušky překvapení v podobě oznámení Kingdom Hearts IV – pokračování oblíbeného akčního RPG, ve kterém vedle sebe vystupují postavy japonského vydavatele, společnosti Disney a studia Pixar. Stalo se tak při příležitosti oslav 20. výročí série. Ze zveřejněné ukázky vyplývá, že ve srovnání s předchozími díly tvůrci tentokrát vsadili na realističtější grafické zpracování.

Sorovo probuzení

Více než tříminutová ukázka začíná pohledem na hlavního hrdinu Sora. Ten se krátce po probuzení utkává s obřím démonem, který pustoší město Quadratum, do něhož hráči v rámci série zavítají vůbec poprvé. Tvůrci jej popisují jako rozlehlou a realisticky ztvárněnou metropoli.

KINGDOM HEARTS 20th ANNIVERSARY ANNOUNCEMENT TRAILER

V samotném závěru se pak o slovo přihlásí oblíbené disneyovské postavy Goofy a Kačer Donald. Komediální dvojici při bloudění temnotou pronásleduje neznámá hrozba. Podle internetových detektivů jde o Háda, boha podsvětí z animovaného filmu Herkules (1997).ghost recon breakpoint 2Nepřehlédněte

Ubisoft podrazil majitele NFT v Ghost Recon Breakpoint. Ukončil vydávání nového obsahu

Nové tváře i staří známí

Ukázka nabízí první pohled na grafické zpracování, které představuje odklon od kreslenějšího výtvarného pojetí předešlých dílů. Podle tiskové zprávy se fanoušci mohou těšit na návrat známých postav včetně Kačera Donalda a Goofyho i seznámení s novými tvářemi – například se záhadnou dívkou jménem Strelitzia.

Datum vydání ani platformy, pro které titul vyjde, však zatím neznáme, nicméně dá se očekávat tradiční trio Windows, Xbox a PlayStation.

Kingdom Hearts Missing-Link

Během výroční události došlo rovněž k oznámení mobilní hry Kingdom Hearts Missing-Link, která nabídne vlastní příběhovou linii a láká na vzrušující souboje s nepřáteli. Titul vyjde pro Android a iOS. Uzavřená beta ve vybraných regionech odstartuje ke konci letošního roku.

Autor článku
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku