Domů » Bleskovky » K Xperiím XZ2 získáte sluchátka za 10 000 Kč. Zkrátka nepřijdete ani u starších modelů

K Xperiím XZ2 získáte sluchátka za 10 000 Kč. Zkrátka nepřijdete ani u starších modelů

Už brzy na český trh zamíří nové vlajkové modely Sony Xperia XZ2 a XZ2 Compact. Výrobce před několika dny spustil předobjednávky, v rámci kterých zákazníci získají zdarma prémiová sluchátka Sony WH-1000XM2 s funkcí odstranění okolního hluku v hodnotě 9 999 Kč. Na našem trhu budou telefony Xperia XZ2 i XZ2 Compact dostupné pouze ve variantě dual SIM. Ve variantě s jednou SIM kartou budou telefony k dostání pouze u operátorů Vodafone a T-Mobile.

Další zajímavé dárky výrobce přidá i ke starším modelům Xperia XZ1 Dual, XZ1 Compact nebo Xperia XZ Premium Dual. Při koupi smartphonu Xperia XZ1 Compact mohou získat lehká a pohodlná bezdrátová sluchátka Sony XB70BT s dynamickým zvukem v hodnotě 2 499 Kč. K Xperii XZ1 Dual zase výrobce nabídne bezdrátová sluchátka Sony ZX330BT s dynamickým zvukem v hodnotě 2 249 Kča v případě nákupu Xperia XZ Premium Dual přenosný bezdrátový voděodolný reproduktor Sony XB20 v hodnotě 1 699 Kč.

Akce bude možné využít u prodejců Alza.cz, CZC.cz, Electro World, Elvia-Pro, Euronics, Internet Mall, K+B Expert, Mironet.cz, Mobil Pohotovost, Setos, Smarty.cz, T.S. Bohemia a operátorů T-Mobile a Vodafone. Nabídka je platná do vyprodání zásob.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentářů

 1. Hmm, lonsky model xz1 compact je jen o 1000 kc levnejsi a dostanu k nemu horsi sluchatka, a to se vyplati :)

  • pjotr z dolni horni

   no jo, ale on je to jediny kompaktni telefon od Sony – tak je hold drazsi…, ale slevniii…

   letosni xz2 je kompaktni jenom v nazvu :-D Rozmerama uz je velky a 168g je uplne mimo, i Samsung S9 ma min.

  • XZ2c je od predchudkyne o 6mm vyssi a cely 1mm sirsi, tomu rikam obr :) Z letosnich top telefonu je nejmensi.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).