K Xperiím XZ2 získáte sluchátka za 10 000 Kč. Zkrátka nepřijdete ani u starších modelů

Už brzy na český trh zamíří nové vlajkové modely Sony Xperia XZ2 a XZ2 Compact. Výrobce před několika dny spustil předobjednávky, v rámci kterých zákazníci získají zdarma prémiová sluchátka Sony WH-1000XM2 s funkcí odstranění okolního hluku v hodnotě 9 999 Kč. Na našem trhu budou telefony Xperia XZ2 i XZ2 Compact dostupné pouze ve variantě dual SIM. Ve variantě s jednou SIM kartou budou telefony k dostání pouze u operátorů Vodafone a T-Mobile.

blank

Další zajímavé dárky výrobce přidá i ke starším modelům Xperia XZ1 Dual, XZ1 Compact nebo Xperia XZ Premium Dual. Při koupi smartphonu Xperia XZ1 Compact mohou získat lehká a pohodlná bezdrátová sluchátka Sony XB70BT s dynamickým zvukem v hodnotě 2 499 Kč. K Xperii XZ1 Dual zase výrobce nabídne bezdrátová sluchátka Sony ZX330BT s dynamickým zvukem v hodnotě 2 249 Kča v případě nákupu Xperia XZ Premium Dual přenosný bezdrátový voděodolný reproduktor Sony XB20 v hodnotě 1 699 Kč.

blank

Akce bude možné využít u prodejců Alza.cz, CZC.cz, Electro World, Elvia-Pro, Euronics, Internet Mall, K+B Expert, Mironet.cz, Mobil Pohotovost, Setos, Smarty.cz, T.S. Bohemia a operátorů T-Mobile a Vodafone. Nabídka je platná do vyprodání zásob.

Autor článku blank
Michal Javůrek

Kapitoly článku