Sledujte nás na YouTube

Jetpack Jim: Skvělá hra na odreagování

Jetpack Jim pro Smartphone telefonyPokud si na svém smartphone telefonu chcete občas odpočinout od všech těch akčních her, vyzkoušejte skvělou hru Jetpack Jim od společnosti MadBeetle.

Cílem je se svým astronautem nahrát co možná nejvyšší skóre v nekonečně dlouhém tunelu a vyhýbat se připraveným překážkám. Princim hry je tedy neskutečně jednoduchý, ale o to více chytlavý. Těšit se můžete také na brzkou recenzi této hry.

Demoverzi pro smartphone telefony stahujte v naší Download sekci.

Screenshoty ze hry:
1 2

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. franta.novak (neregistrovaný)

    Něco takovýho jsem už hrál na N3410, jmenovalo se to sušim Cave, ale bylo to prakticky to samý… (ale černobílý)…

  2. franta.novak (neregistrovaný)

    *tušim Cave

  3. jj, učitě je několik variací na tuhle hru, já jsem podobnou hru s ponorkou hrál na kamarádově LGčku (ale Java není Windows Mobile ).

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *