Domů » Bleskovky » Jednička byla průšvih. Už v září se ohebná Motorola Razr má dočkat nástupce

Jednička byla průšvih. Už v září se ohebná Motorola Razr má dočkat nástupce

Ještě letos, přesněji v září, má být na scénu uvedena druhá generace ohebného telefonu Motorola Razr. V podcastu Reframed Tech to uvedl (ne však úplně jistě) generální manažer společnosti Lenovo pro Jihoafrickou republiku Thibault Dousson.

Motorola Razr baleni
Prodejní balení první generace ohebné Motoroly Razr

NepřehlédnětePrvní recenze ohebné Motoroly RAZR nejsou příliš pozitivní. Kompromisů je hodně

První reinkarnovaný Razr byl představen loni v listopadu a po několika odkladech vstoupil na trh v únoru. I když měl podle mnohých řadu chyb, jako například slabou výdrž, nedostatečný výkon, podprůměrný fotoaparát nebo problematický design ohybu, našel si díky kompaktním rozměrům a ikonickému designu řadu příznivců. Ještě letos nové (a pravděpodobně levnější) skládací telefony odhalí i Samsung a Huawei. My v redakci se těšíme zejména na Samsung Galaxy Fold 2.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.

2 komentářů

  1. Příznivce si našel ale jen na internetu. Reálně si to nikdo nekoupil.

  2. Tomáš Pazdera

    Jednička je fakt pěkný telefon a po dlouhé době Android, který mě fakt něčím zaujal. Bohužel zpracování už tak dobré není a tím hodně ztrácí. Z Flip od Samsungu není zdaleka tak pěkný, ale ve výsledku je bohužel prostě povedenější. Snad se ve druhé generaci Lenovu podaří zachovat design a nápad, ale posunout to někam dál.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).