Domů » Bleskovky » Jarní slevy u Realme: modely 7 a 7 Pro pořídíte za zajímavou cenu

Jarní slevy u Realme: modely 7 a 7 Pro pořídíte za zajímavou cenu

Čínská firma Realme je na našem trhu už nějaký ten pátek, nicméně je stále můžeme považovat za nováčky. V loňském roce se dokázali dostat do povědomí širší veřejnosti, ale firma prozatím nemá tak pevnou pozici, jako třeba Huawei nebo Samsung. I proto se snaží zaujmout velkou jarní slevovou akcí.

Realme 7 v2 1
Realme 7

Ta se týká řady Realme 7 a poběží až do konce měsíce na všech obchodních kanálech. U modelů 7 a 7 Pro získají zákazníci navíc nadstandardní záruku na tři roky. Nejvýraznější slevu dostane Realme 7, jehož cena se v případě 128GB varianty změní z 6 699 korun na 4 999 korun a v případě 64GB varianty je posun z 5 499 korun na 4 499 korun. O tisícovku zlevní také vybavenější Realme 7 Pro, jehož koncová cena je nyní 6 999 korun.

Nepřehlédněte – Recenze Realme 7: střední třída má nového vyzyvatele

Akce se nevyhnula ani nedávno představenému Realme 7i, jehož cena je stanovena na 3 999 korun, naopak zapomnělo se na Realme 7 5G. Slevy přichází před oficiálním představením Realme 8 a budou trvat od 8. do 31. března.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).