Domů » Bleskovky » Přehled: Jak se změnilo uživatelské rozhraní Androidu od roku 2007

Přehled: Jak se změnilo uživatelské rozhraní Androidu od roku 2007

Android je jeden z nejrychleji se vyvíjejících operačních systémů a změny jsou vidět na první pohled. Ron Amadeo, známý rozbory instalačních souborů (APK), zveřejnil screenshoty ukazující vývoj systému. Vzhledem k tomu, že Android na začátku neměl jasný designový směr a od té doby vyšlo bez mála dvacet verzí, nezůstalo nic při starém. Více prozradí obrázky pod textem, případně můžete zavítat na zdrojový článek (rozsahem vydá skoro na knihu) popisující kompletní historii Androidu od jeho začátků až po současnost.

 

  

David Podzimek

12 komentářů

 1. Vojta (neregistrovaný)

  Od verze 4 nahoru se mi to moc líbí, dolů už ne. Jsem rád, že jsem naskočil až s 4.1.2

 2. knizmi (neregistrovaný)

  Konečně někoho napadlo na ten článek upozornit i tady. Jen bych upozornil, že toho obsahuje „trochu“ víc než jen „screenshoty ukazující vývoj systému“ a rozhodně všem doporučuji k přečtení.

 3. DraoN (neregistrovaný)

  Pro zajímavost by mě zajímal podobný obrázek s iOS, ten by nebyl tak pestrý :D, až do verze 7 to byly kosmetické změny :), holt od představení iPhonu moc ui neinovovali :)

  • Cheetah007 (neregistrovaný)

   TAk me se třeba iOS6x libil vic nez soucasna verze 7, kdyby to slo vratil bych se na ipaduz mini zpet ale bez zalohy SHSH blobs to nejde a apple stare verze nepodepisuje, takze downgrade není mozny, zvykl jsem si a s iOS7 jsem uz spokojeny.

   S androidem 1.5 jsem mel první TM G1 a rad na nej vzpmominam.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *