Jak fotí nový iPad? Podívejte se na ukázkové snímky

Redaktoři serveru Tinhte.vn už mají k dispozici prodejní verzi nového iPadu. Kromě videa z rozbalení už stihli pořídit i několik fotografií, které nemají vůbec špatnou kvalitu. Apple sice krátce po představení na svém webu zveřejnil galerii snímků, ty ale byly vyfoceny za ideálních světelných podmínek, kdežto fotky od redaktorů webu Tinhte.vn byly pořízeny při normálním používání.

   
Oficiální snímky pořízené iPadem třetí generace

Nový iPad je vybavený 5Mpx fotoaparátem s technologií BSI, přisvětlovací dioda chybí. Kvalita fotografií je srovnatelná s iPhonem 4 a vypadá to, že iPad se na nějaký čas stane vůbec nejlépe fotícím tabletem. Na druhou stranu si nedokážu představit, že bych právě desetipalcový tablet používal pro běžné fotografování; pro tyhle účely má většina z nás po ruce mobilní telefon s podstatně menšími rozměry. I když proti gustu žádný dišputát. 

  
Snímky od redaktorů serveru Tinhte.vn. Kompletní galerii si můžete prohlédnout zde.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

8 komentářů

  1. poterienko (neregistrovaný)

    Náhodou takovej 10″ hledáček vypadá krutě :D. Pamatuji si, jak mě šokoval „hledáček“ při focení s PSP :D

  2. tomas (neregistrovaný)

    celkem absurdni pohled se mi naskytl na plazi, kde jedna dementni zena pobihala drzic ipad 2 pred xichtem a fotila nejake uzasne momentky. zadni kamera na tabletu mi prijde jako nejvetsi kravovina. thank you Mr. blowJobs…you really sucks.

  3. Pamela (neregistrovaný)

    cong nghiep 4.0

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *