Domů » Bleskovky » Jak by vypadal iPhone X ve variantě Jet Black? Na veřejnost unikla fotka prototypu

Jak by vypadal iPhone X ve variantě Jet Black? Na veřejnost unikla fotka prototypu

V dávných dobách, kdy nejnovějším iPhonem byl ten s číslovkou sedm, experimentoval Apple s barvami pro své telefony. Varianta space gray, tedy vesmírně šedá, byla terčem kritiky především proto, že se nejednalo o černou barvu. Ta je u konzervativnějších uživatelů nekompromisně vyžadována. Nejen těm se rozhodl Apple vyjít vstříc a představil barevnou variantu iPhonu 7 s označením Jet Black.

Barevná varianta Jet Black byla výsadou iPhonu 7

Ta jen málokoho nechala na pochybách, že se jedná o tu nejlepší barvu z dílny Applu. Barevná varianta Jet Black byla na iPhonu 7 naprosto úžasná, což vám potvrdí každý, kdo ji kdy spatřil na vlastní oči.

iphone x jet black
iPhone X ve variantě Jet Black

Měla ale jeden zásadní nedostatek – prakticky ihned po vybalení z krabičky se na ní začaly objevovat vlásečnicové škrábance, které celý dojem notně degradovaly. Po několika měsících používání tak skoro nikdo neměl iPhone 7 v barvě Jet Black bez poskvrnky.

Apple si byl tohoto nedostatku vědom a tak od této barevné varianty upustil. Nicméně podle uniklých snímků měli v Cupertinu na stole prototyp iPhonu X ve variantě Jet Black.

Nepřehlédněte – Temně černý iPhone 7 bez obalu raději nepoužívejte: Poškrábe jej i křivý pohled

Jak víme, ta se nakonec nedostala do prodeje a iPhone X bylo možné zakoupit pouze v barevných variantách vesmírně šedá a stříbrná. Nutno podotknout, že je to velká škoda. Snad se v budoucnu barvy Jet Black opět dočkáme.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

2 komentářů

  1. Jako vždy to bude bestseller.

  2. Jó to byla ta úžasná barva
    Jet Scratch :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).