Domů » Bleskovky » Jak bude zítra? Aplikace Počasí & Radar dostává podzimní aktualizaci s řadou novinek

Jak bude zítra? Aplikace Počasí & Radar dostává podzimní aktualizaci s řadou novinek

Vrtochy podzimního počasí umí zkazit nejeden plánovaný podzimní výlet. Pomalu se začne ochlazovat a postupně začne v Česku sněžit i v nižších polohách. Abyste byli na příchod zimy připravení, na meteoradaru v aplikaci můžete sledovat aktuální oblačnost a srážky, ale i jejich pohyb až na 3 dny dopředu.

pocasiaradar Radar s podzimnim pocasim snih

„Na meteoradaru v aplikaci Počasí & Radar je možné vidět i mlhu, která je pro toto podzimní období typická. Uživatelé si ji mohou snadno zaměnit s oblačností, avšak na rozdíl od oblačnosti se mlha nepřesouvá tak intenzivně, je koncentrovaná spíše na jednom místě,“ vysvětluje rozdíl Martina Bekešová, produktová manažerka aplikace Počasí & Radar.

Předpověď počasí vždy po ruce

Mezi přednosti aplikace Počasí & Radar patří několik druhů widgetů, maximální přiblížení meteoradaru, meteoradar v 5 minutových nebo 15 minutových intervalech, výstrahy před nepříznivých počasím, v zimě informace o sněhových podmínkách v mnoha lyžařských střediscích, informace o teplotě moří v přímořských lokalitách nebo pylové zprávy pro alergiky.

Pro předplatitele verze bez reklam je navíc k dispozici funkce, díky které je možné si uspořádat zobrazení jednotlivých polí aplikace dle vlastního přání. Aplikace Počasí & Radar je k dispozici zdarma pro Android a iOS.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jklejna58
Uživatel
jklejna58
Online

Od Wetter online je fakt super. Používám i webové rozhraní na PC.
[odkaz]

jklejna58
Uživatel
jklejna58
Online

Samozřejmě i Ventusky ( [odkaz] ) + Klara od CHMI a dobrý.