TOPlist

Jak bude vypadat titanový iPhone Ultra? Spíše než mobil připomíná chytré hodinky

iphone ultra jonas
  • Designér vytvořil koncept titanového iPhonu Ultra
  • Jasnou inspiraci čerpá z luxusních hodinek Apple Watch Ultra

Podle nejnovějších informací Marka Gurmana z agentury Bloomberg to vypadá, že Apple v blízké budoucnosti přinese do svého telefonního portfolia svěží vítr iPhonu Ultra. Půjde o nejlépe vybavený i navržený jablečný smartphone vůbec a první generace by na trh měla dorazit v roce 2024.

Protože jde vesměs o ambiciózní spekulace, nevíme, jakou výbavu potenciální „Ultra“ přinese, ani jak bude vypadat. Designér Jonas Daehnert sdílel na svém twitterovém profilu vlastní render iPhonu Ultra, který vychází z hodinek Watch Ultra. Také je vyveden v titanu a má buclatější, avšak odolnější tělo, i oranžové „akční“ tlačítko.

Diskutujícím v twitterovém vlákně se líbí barevná kombinace a zvýšená odolnost. Jeden dokonce poznamenal, že iPhone z Daehnertovy hlavy se vzhledově blíží prastarému Sony Ericssonu W800i. „Kruh života se uzavřel,“ poznamenal trefně.

Autor článku Jakub Fišer
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.

Kapitoly článku