Domů » Články » izenMobile Krma: PocketPC v kabátku smartphonu

izenMobile Krma: PocketPC v kabátku smartphonu

izen KrmaNeznámá firma izenMobile informovala o svém novém (a zároveň svém prvním) Windows Mobile PocketPC, které se chystá uvést na evropský trh. Jak je patrné z fotografií, design přístroje připomíná spíše smartphone telefon, přesto se jedná o celkem dobře vybavený kapesní počítač. Kromě operačního systému Windows Mobile 5.0 nabídne podporu Bluetooth nebo integrovaný FM tuner.

K pořizování fotografií bude sloužit 2Mpx fotoaparát s přisvětlovací diodou, Dotykový displej nabídne klasické QVGA rozlišení (240x320px). Izen Krma bude podporovat tri-band GSM, podpora UMTS a Wi-Fi bude bohužel chybět. Další informace nejsou v tuto chvíli k dispozici.

1

Zdroj: the::unwired

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Tak to je fakt mazec. Pokud by tenhle telefon měl opravdu dotykový display, tak by to bylo pro mnoho uživatelů jako stvořený. Dlouhou dobu jsem hledal PDA nebo smarthphone který by vyhovoval mým požadavkům (velkej dotykovej display, klávesnice alespoň alfanumerická, OS, foťák alespoň 2MPx, nechci véčko). Naposledy mi padl do oka SE P990i, ale ten je zase dost nepraktickej a tohle je prostě bomba. Vše splňuje na 120%. Jen by mě ještě zajímalo jaký to bude mít procesor a další parametry. Netroufl by si někdo odhadnout cenu?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).