TOPlist

IrDA Remote Control 2 pro PPC

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

Remote Control 2.0IrDA Remote Control 2 je užitečný software od společnosti WinCEsoft, který jak již název napovídá, dokáže přes Infraport vašeho PPC ovládat spotřební elektroniku (televize, hi-fi, dvd přehrávače…). Nová verze přináší spousty vylepšení, těšit se tak můžeme z plné podpory operačního systému Windows Mobile 5.0, VGA displejů, landscape režimu a dalších vychytávek.

Výrobce dále zmiňuje, že Remote Control 2 nabízí tzv. QuickLearn mód, ve kterém přiložíte vaše PPC k zařízení (které např. není v databázi) a program sám začne zkoušet – učit se vysílací IR kódy a vy tak máte mnohem větší pravděpodobnost, že váš spotřebič budete moci ovládat. Dále se můžete těšit na vylepšený grafický layout programu či třeba podporu fullscreen módu. Dosah infraportu samozřejmě záleží na konkrétním typu zařízení, výrobce sice udává dosah 3 až 20 metrů (což mi přijde trochu přehnané), ale u některých PPC může být dosah skutečně celkem dostatečný. Do programu si můžete stáhnout také nové skiny.

Demoverzi programu stahujte v naší Download sekci, další informace naleznete na webu výrobce. Pokud se vám program bude líbit, můžete si na oficiálních stránkách zakoupit plnou verzi za 29$.

Screenshoty:
1 2

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku