iPhone SE Plus prý dorazí příští rok. Dostane větší displej a duální fotoaparát

iphone se 2

Apple v minulém týdnu přestal prodávat smartphony iPhone 8 a 8 Plus. Zatímco první model se dočkal svého přímého nástupce v podobě iPhone SE, verze Plus jsme se nedočkali, i když se o ní chvíli spekulovalo, a dokonce se zmínka o něm objevila v kódu iOS 14. Podle nejnovějších informací ale ještě nemusí být všem dnům konec.

iPhone 8 Plus zřejmě letos dostane „nástupce“

iPhone SE Plus: větší displej a dva fotoaparáty

Novinář Jon Prosser z The FrontPageTech tvrdí, že má o iPhone SE Plus nějaké nové informace a brzy by se o ně mohl podělit.

Výbavu většího iPhone SE lze snadno odhadnout – nabídne to stejné, co iPhone SE, avšak v těle iPhone 8 Plus, tedy v telefonu s 5,5“ displejem a duálním fotoaparátem. Zůstane výkonný čipset Apple A13, voděodolnost, bezdrátové dobíjení, čtečka otisků prstů v domovském tlačítku apod.

Pokud se po přečtení řádků výše chystáte stornovat svoji objednávku iPhone SE, tak je zapotřebí upozornit, že i přes zdánlivě povzbuzující zprávy si možná na iPhone SE Plus počkáme. Ming-Chi Kuo společně s jiným informátorem L0veToDream se ve svých predikcích shodují na tom, že iPhone SE Plus dorazí až počátkem příštího roku.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku