iPhone SE Plus prý dorazí příští rok. Dostane větší displej a duální fotoaparát

iphone se 2

Apple v minulém týdnu přestal prodávat smartphony iPhone 8 a 8 Plus. Zatímco první model se dočkal svého přímého nástupce v podobě iPhone SE, verze Plus jsme se nedočkali, i když se o ní chvíli spekulovalo, a dokonce se zmínka o něm objevila v kódu iOS 14. Podle nejnovějších informací ale ještě nemusí být všem dnům konec.

iPhone 8 Plus zřejmě letos dostane „nástupce“

iPhone SE Plus: větší displej a dva fotoaparáty

Novinář Jon Prosser z The FrontPageTech tvrdí, že má o iPhone SE Plus nějaké nové informace a brzy by se o ně mohl podělit.

Výbavu většího iPhone SE lze snadno odhadnout – nabídne to stejné, co iPhone SE, avšak v těle iPhone 8 Plus, tedy v telefonu s 5,5“ displejem a duálním fotoaparátem. Zůstane výkonný čipset Apple A13, voděodolnost, bezdrátové dobíjení, čtečka otisků prstů v domovském tlačítku apod.

Pokud se po přečtení řádků výše chystáte stornovat svoji objednávku iPhone SE, tak je zapotřebí upozornit, že i přes zdánlivě povzbuzující zprávy si možná na iPhone SE Plus počkáme. Ming-Chi Kuo společně s jiným informátorem L0veToDream se ve svých predikcích shodují na tom, že iPhone SE Plus dorazí až počátkem příštího roku.

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku