iPhone 5 má být společně s iPadem mini představen už 12. září

V posledních dnech se objevuje stále více spekulací o tom, kdy Apple představí novou generaci iPhonu. Server iMore.com přišel s informací, že se už ve středu 12. září dočkáme premiéry hned tří jablečných produktů. Kromě iPhone 5 má být představen zmenšený iPad mini a další generace multimediálního přehrávače iPod touch.

blank 

Nový iPhone by měl nabídnout větší úhlopříčku displeje (pravděpodobně rovné čtyři palce) a slot na nano-SIM kartu, v případě iPadu mini se spekuluje o sedmipalcovém panelu. Překvapivá je rovněž informace o datu uvedení na trh – v USA se má iPhone 5 začít prodávat už 21. zaří, tedy 9 dnů po premiéře.

blank blank blank 
Údajná podoba iPhone 5 (složeno z náhradních dílů)

Server iMore.com se odvolává na důvěryhodné zdroje, od kterých prý už v minulosti získal informace, které se následně potvrdily. V souvislosti s novým iPhonem se na internetu objevilo několik dalších maket, jež mají být složeny z náhradních dílů, které už jsou dostupné.

Zdroje: iMore.com, iLab.cc

Autor článku blank
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku