Domů » Bleskovky » iPhone 12: známe datum premiéry i zahájení prodeje

iPhone 12: známe datum premiéry i zahájení prodeje

Apple sice letos uspořádal zářijovou tiskovou konferenci, ale namísto tradičního představení nových iPhonů jsme se dočkali pouze hodinek Apple Watch a tabletů iPad. Na premiéru letošních jablečných telefonů si musíme počkat až do příštího měsíce, přičemž podle informátora Jona Prossera má být harmonogram následující:

  • V úterý 13. října se má odehrát tisková konference
  • V pátek 16. října mají být zahájeny předobjednávky
  • V pátek 23. října se mají nové iPhony dostat na pulty obchodů

Poslední informace se patrně netýká vrcholových modelů iPhone 12 Pro a 12 Pro Max, které mají jít podle dřívějších tweetů Jona Prossera do předobjednávek a prodej až v listopadu. V jedenáctém měsíci by také měl být údajně představen první Mac s ARMovým čipsetem.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Takže to vlastně nevíte, jen to možná ví Jon Posser

  2. Nevím Nevím...

    „V jedenáctém měsíci by také měl být údajně představen první Mac s ARMovým čipsetem.“

    Těším se.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).