Domů » Bleskovky » iPhone 12 Pro nabídne přepracovaný systém fotoaparátů i 3D skener okolí

iPhone 12 Pro nabídne přepracovaný systém fotoaparátů i 3D skener okolí

Na internet unikl vzhled zadní strany iPhone 12 Pro, který ukazuje nový design fotoaparátu a LiDAR. Stejný design, tedy trojitý fotoaparát s LiDARem ve čtvercovém modulu s diodou blesku uprostředm by měl mít i největší iPhone 12 Pro Max.

iphone 12
Takto by měl vypadat design fotoaparátů u chystaného iPhone 12 Pro (zdroj: PhoneArena)

LiDAR skener Apple představil v nejnovějším modelu iPadu Pro a slouží pro 3D skenování vašeho okolí; verze pro výše zmíněné modely však bude zřejmě větší, což znamená, že by mohla být výkonnější a vylepšit tak zážitky z rozšířené reality. Data nasbíraná skenerem by také mohla být využita v rámci portrétového režimu k zajištění co nejpřesnějšího rozmazání pozadí.

iphone 12 1
Takto by měl vypadat iPhone 12 Pro. Počítá se s menším výřezem i tenčím tělem (zdroj: PhoneArena)

Nová generace jablečných smartphonů, která bude podle všeho zahrnovat ještě modely iPhone 12 a iPhone 12 Plus, by měla být kvůli zpoždění výroby v důsledku koronaviru dostupná až na konci října nebo začátkem listopadu, nikoli tedy v září jako loni řada iPhone 11.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry (zejména „inteligentní“ FPS jako Bioshock, RPG jako Skyrim a tahové strategie typu HOMAM), tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
zlychlapec
Uživatel
zlychlapec
Offline

O tohle fakt nikdo nestojí…

xzeit
Uživatel
xzeit
Offline

Kde jsi přišel na to, že o to nikdo nestojí? Asi o to nestojíš ty,což chápu.

QWERTZ
Anonym
QWERTZ
Offline

Hlavne trochu vahu dolu u verze Pro Max a neco udelat s tim vyrezem.