Domů » Bleskovky » iPad Mini 5 dorazí na jaře, nabíječky AirPower se dočkáme letos

iPad Mini 5 dorazí na jaře, nabíječky AirPower se dočkáme letos

Příští úterý koná Apple tiskovou konferenci, na které představí několik nových produktů. Analytik a informátor ze světa Apple Ming-Chi Kuo nyní vydal souhrnnou analýzu, ve které zmiňuje, jaké produkty Apple v úterý představí, a které připravuje do blízké budoucnosti.

Úterní keynote přinese nové iPady Pro a upgradované Macy

Hlavní hvězdou úterní keynote mají být nové tablety iPad Pro, které dostanou 11 a 12,9″ displeje s tenčími rámečky a integrovanou True Depth kamerkou, nový čipset Apple A12+ a také USB-C port pro možnost připojení externího displeje. V souvislosti s novým portem bude logicky představena i nová generace stylusu Apple Pencil s USB-C koncovkou.

Další novinky mají přijít ze světa počítačů Mac, konkrétně se očekává zbrusu nový 13″ MacBook, který bude nástupcem současného MacBooku Air, tedy nejlevnějšího přenosného počítače v nabídce Apple.

Kuo dále na základě informací z dodavatelských řetězců predikuje příchod Macu Mini a iMaců s vylepšenými vnitřnostmi, není však jasné, zda budou představeny už příští úterý.

V přípravě je iPad Mini a nešťastná nabíječka AirPower

Apple prý také připravuje nový iPad Mini, který dostane vylepšený procesor a displej s nízkými výrobními náklady. Důraz na nízkou cenu bude pravděpodobně znamenat zachování současných rozměrů a ovládacích prvků. Nový iPad Mini máme očekávat na jaře příštího roku.

Po dlouhých odkladech by měla dorazit i bezdrátová nabíječka AirPower, a to buď v současném nebo příštím čtvrtletí. Společně s ní máme očekávat i novou generaci sluchátek AirPods.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments