Instagram zřejmě brzy nabídne uživatelům možnost posílat ostatním soukromé zprávy

Instagram se bez pochyb stal populární službou na sdílení fotografií a nedávno přidal ke starším verzím pro iOS a Android podporou pro platformu Windows Phone. Vývoj se u toho zřejmě nezastaví a po rozšíření dostupnosti a přidání podpory videa bude dalším krokem posílání soukromých zpráv. Informaci o tom přinesl server GigaOM a podle jejich zdrojů se funkce soukromých zpráv připravuje na brzké vydání. 

 
Instagram pro iOS, Android a Windows Phone

Obsahovat by ji měla již další aktualizace, která přijde do konce roku. Dá se očekávat, že nebude ihned dostupná pro všechny podporované platformy. Informace pochází od „dobře informovaného zdroje“, ale tiskové oddělení Instagramu zatím odmítlo situaci komentovat. Posílání zpráv by doplnilo již existující systém komentování fotografií. Otázkou je, jestli bude mít podobná služba vyšší využití než soukromé zprávy na sociální síti Twitter.

David Podzimek

2 komentáře

  1. _iNTERFACE (neregistrovaný)

    racej by som prijal vzajomne sharovanie…

  2. Podle mě je to celkem logický krok, o soukromé zprávy bude určitě zájem. Twitter je sice mnohem populárnější, ale když si zrovna prohlížím fotky konkrétního uživatele a chci se na něco zeptat, tak rozhodně nepůjdu hledat jestli nàhodou nemá Twitter.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel