Domů » Bleskovky » Instagram vyslyšel volání uživatelů: tuhle funkci do ostrého provozu nenasadí

Instagram vyslyšel volání uživatelů: tuhle funkci do ostrého provozu nenasadí

Začátkem měsíce února začala sociální síť Instagram testovat novou funkci, která informovala uživatele o tom, že někdo vytvořil snímek obrazovky vašeho příběhu. Tato funkce byla dostupná v betě pouze pro úzký okruh uživatelů. Nyní se však zdá, že se na popud testerů naštěstí k širším masám nedostane.

Alespoň to tvrdí server BuzzFeed. Podle něj totiž preferovali uživatelé Příběhy na Instagramu oproti Snapchatu právě proto, že Instagram nepoužíval toto upozorňování na screenshoty. Vývojáři tak vyslyšeli volání uživatelů. Kéž by vyslyšeli také volání ohledně chronologického seřazení časové osy, po kterém také volá značná část uživatelů.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).