Domů » Bleskovky » Instagram pro Android je tady: Stahujte na Google Play

Instagram pro Android je tady: Stahujte na Google Play

Po několika měsících čekání se na Google Play konečně objevilo populární „mrvítko“ fotografií. Instagram ale není jen editorem fotek, jedná se o rozsáhlou sociální síť, ve které mezi sebou živatelé sdílejí své výtvory a už na platformě iOS si tenhle projekt získal obrovskou popularitu.

  

Instagram je samozřejmě k dispozici zdarma a k jeho spuštění je vyžadováno zařízení s Androidem ve verzi 2.2 nebo vyšší; stahovat můžete přímo na Google Play.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

 1. petr (neregistrovaný)

  dost o ničem, Pixlr-o-matic je mnohem lepší a nevnucuje žádnou registraci…

  • ha (neregistrovaný)

   přesně tak čekal sem že to bude lepší..pixlr je stokrát lepší

 2. toto je len dalsie zbytocne „socialne“ zgrupenie

 3. Predseda3D (neregistrovaný)

  Pro pobavení. [odkaz]

 4. jotun (neregistrovaný)

  Kto z Vas to pouziva? Tu neide o fotky,ale hlavne o interakciu. Ja som to pouzival na iphone, a teraz na wp7 mi to chyba. Nasiel som si tam novych znamych z celeho sveta….radsej raz vidiet,ako 100x pocut

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).