Domů » Bleskovky » Instagram Příběhy se šíří, chystá se propojení s aplikací WhatsApp

Instagram Příběhy se šíří, chystá se propojení s aplikací WhatsApp

Ačkoli jsou Instagram Stories velmi populární, vždy mohou být populární ještě více. Po úspěšném propojení Instagram Stories a obdobné funkce na Facebooku se největší sociální sít světa rozhodla zapojit do hry i svého třetího hráče – multiplatformního kecálka WhatsApp. Jeho Status se naopak přílišné popularitě netěší.

WhatsApp Status funguje na stejném principu jako Příběhy na Instagramu a Facebooku. Není tedy žádný relevantní důvod, proč by tyto platformy neměly být propojeny. Zmínka o možném propojení se jako první objevila na brazilském blogu jednoho uživatele. V portugalsky mluvících zemích má evidentně Facebook zálibu, neboť předchozí propojení Příběhů Instagramu a Facebooku zkoušel v Portugalsku.

WhatsApp Messenger
Cena: zdarma
‎WhatsApp Messenger
‎WhatsApp Messenger
Cena: zdarma

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

3 komentářů

  1. Poté se WhatsApp spoji s facebookem a tím pro mě skončí program WhatsApp. Tak snad někdo zase něco vymyslí, Viber už taky celkem umírá….

  2. Dělají s toho postupně pěkný průjem s celého Whatsappu. Populární to tam není, protože na to lidi zkrátka kašlou a jsou přesycený příběhy právě s Facebooku a Instagramu kde navíc nejdou vypnout. K tomuhle nebyl Whatsapp vůbec vytvořený. Já jsem stejně už přetáhl většinu komunikace na Threemu, která je s kvalitou na tom už lépe jak WhatsApp takže ho v klidu smažu a účet zruším.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).