Domů » Bleskovky » Inspirace u Samsungu? LG G3 nabídne uživatelské prostředí s flat designem

Inspirace u Samsungu? LG G3 nabídne uživatelské prostředí s flat designem

Na internetu se objevily další screenshoty z nové generace uživatelského prostředí, se kterým přijde chystaná vlajková loď LG G3. Grafika vychází z flat designu a při pohledu na redakční Galaxy S5 se nemůžeme ubránit dojmu, že se LG tak trochu inspirovalo právě u TouchWiz. Ikonky v notifikační nabídce jsou si celkem dost podobné a to samé platí i o ikonách aplikací na ploše.

LG G3 nabídne 5,5″ displej s extrémně vysokým rozlišením 1440 x 2560 px. Kromě klasické bílé a černé varianty bude dostupná také zlatá verze, a to údajně hned při uvedení modelu na trh. Více informací o modelu LG 3G bychom se podle zdroje blízkého výrobci měli dozvědět už 1. května. Novinka nabídne operační systém Android 4.4 „KitKat“. Další spekulace naznačují, že se dočkáme 3 GB RAM a 32GB interního úložiště a doufejme, že výrobce nezapomene ani na slot na paměťovou kartu.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentářů

 1. „Oficiálně“ se ví, že LG je dvojče Samsungu, není se čemu divit.

 2. animexx (neregistrovaný)

  inšpirácia skôr u Windows Phone a iOS

 3. Michal (neregistrovaný)

  Doufám, že tohle prostředí dostane i LGG2. KDyž ne, myslíte že bude dostupná na XDA dev. ?:)

 4. Forrest (neregistrovaný)

  Co to je za slovo? Flatovym designem? :-) Kdyz uz, tak bych pouzil s plochym designem nebo flat designem.

  Jinak inspirace neinpirace… Vsechny appky, vsechna UIcka, jak v mobilech, tabletech, pocitacich nyni razi tento plochy design.

  Bral bych to uz jako standard. Nejvyrazneji s tim prisly Windows 8 na PC.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).