Domů » Bleskovky » iMessage konečně i na Androidu. Aplikace Beeper spojuje 15 chatovacích aplikací do jedné

iMessage konečně i na Androidu. Aplikace Beeper spojuje 15 chatovacích aplikací do jedné

Pamatujete si na Pebble? Pokud ne, připomeneme, že se jednalo o výrobce populárního nositelného příslušenství, kterého ale kvůli finančním problémům koupil v roce 2016 konkurenční Fitbit a ukončil jeho činnost. Zakladatel Pebble Eric Migicovsky však nelenil a začal pracovat na novém projektu. Tentokráte se jedná o zajímavou aplikaci pro Android, Windows a Linux, která se jmenuje Beeper. Co umí?

15 chatovacích služeb v jedné aplikaci

Beeper je chatovací aplikace, která pod jednou střechou sdružuje 15 následujících chatovacích služeb:

 • Whatsapp
 • Facebook Messenger
 • iMessage
 • Android Messages (SMS)
 • Telegram
 • Twitter
 • Slack
 • Hangouts
 • Instagram
 • Skype
 • IRC
 • Matrix
 • Discord
 • Signal
 • Beeper network

Ano, slyšíte dobře. Zatímco Facebook se snaží sloučit Messenger, Instagram a WhatsApp, Beeper přihazuje ještě další služby, a to vše v rámci jedné aplikace.

beeper

iMessage na Androidu*

Bystrému oku jistě neuniklo, že mezi podporovanými službami se nachází i iMessage, která je dostupná pouze na zařízeních Apple. To platí i nadále, Beeper však nepřistupuje ke službě přímo, ale skrze vzdáleného prostředníka. Tím může být buď neustále spuštěný počítač Mac s nainstalovanou aplikací Beeper Mac, nebo jailbreaknutý iPhone s nainstalovanou aplikací Beeper. Tvůrce aplikace tvrdí, že má pro tyto účely připravených 50 kusů iPhone 4s, které bude zájemcům rozesílat.

Používání služby Beeper je zpoplatněno, a to částkou 10 dolarů měsíčně. To je poměrně vysoká částka, jelikož nikdy nevíte, která ze služeb přestane zničehonic fungovat. Pokud chcete o službě Beeper získat více informací, navštivte oficiální stránku projektu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

 1. Nápad dobrej, ale ty problémy s kompatibilitou v budoucnu budou asi dost zásadní problem.

 2. To je takovy Babica software.

 3. mě by zajímalo jestli existuje nějaká alternativa k fb messengeru. Mě ta aplikace vyloženě vadí. Ale nevím čím jí nahradit. Disa přestala fungovat

 4. Neco takoveho je vlhky sen kazdeho uzivatele mobilniho telefonu. Jako za starych casu treba Digsby a podobne.. Ale neverim, ze neco takoveho muze dlouhodobe fungovat. Apple bude prvni, kdo se to bude snazit zariznout a Facebook na sebe taky nenecha dlouho cekat.. :/ Je to otravne mit na mobilu 5 chatovacih appek, ale takova je doba :/

 5. Co je to za kravinu? Jako že někde poběží 50 iPhonů přes které poběží moje iMessage aby se přeposlali na android? Vždyť Apple má přes miliardu aktivních uživatelů, to asi 50 telefonů neobslouží.
  Nehledě na to co šifrování?
  A ještě za takovou blbost platit?
  Díky mezi známími už mám jen pár lidí s androidem a těm mi stačí poslat klasickou sms a těm ostatním se odesílají iMessage – nepotřebuji si instalovat balast jako messenger, whatsapp či tuhle nebo jinou aplikaci.
  A když potřebuji poslat soubory/dokumenty svým partnerům využívám mail jelikož těm něco posílat přes chat je nekorektní.

  Doufám, že jim to Apple brzo zařízne.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).