Sledujte nás na YouTube

i0n1c už se pochlubil s untethered jailbreakem pro nový iPad

Nový iPad se ve světě začal prodávat teprve před několika málo dny a Sfefan Esser, mezi iOS komunitou známý spíše jako i0n1c, už se stihl pochlubit s videem, na kterém je vidět jailbreaknutý iPad. Jedná se navíc o untethered jailbreak, který zůstává i po restartu zařízení a není tedy nutné do jailbreaknutého stavu bootovat prostřednictvím počítače. Zatím není jasné, kdy i0n1c utilitu uvolní, ale snad se dočkáme během následujících dní. V současné době se také čeká na untethered jailbreak pro iPhone 4S s iOS 5.1; z tohoto důvodu řada uživatelů zatím zůstává na iOS 5.0.1, pro který untethered jailbreak dostupný je.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. Kato (neregistrovaný)

    Frajer… :)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *