I váš telefon může vypadat jako Nothing Phone (1). Stačí tahle samolepka

Something 2

V minulém týdnu byl odhalen Nothing Phone (1) – originálně vypadající telefon s poloprůhlednými blikajícími zády a poměrně příznivou cenou. Výrobci se podařilo vyrobit signifikantní vzhled, na jehož základě bude Nothing Phone (1) rozpoznatelný i na desítky metrů. Tedy pokud se nenecháte nachytat novými produkty od společnosti Dbrand.

Something 3

Značka Dbrand je známá tvorbou různého příslušenství pro populární notebooky, tablety, smartphony, a dokonce i herní konzole. Jedná se především o kryty, ochranná skla, a hlavně polepy se všemožnými vzory. Posledním počinem této firmy je série polepů a krytů nazvaná Something.

Something 5

Nejedná se o nic jiného než o přeměnu zad populárních smartphonů, díky níž budou vypadat podobně jako Nothing Phone (1). Ale pozor, nejedná se o sprostou kopii zad této novinky, ta jenom posloužila jako designová inspirace. Ve skutečnosti je vzor pro každý typ smartphonu unikátní a je založen na skutečném rozmístění jeho vnitřností – Dbrand totiž běžně dělá i rozborky telefonů a vyrábí polepy i kryty, které jejich komponenty přímo zobrazují.

Díky Something tak uvidíte například umístění cívek pro bezdrátové nabíjení, antén nebo integrovaného stylusu u Galaxy S22 Ultra. Po vzoru Nothing jsou naznačené i světelné proužky, byť ty pochopitelně svítit nedokáží.

Polep nebo kryt Something je v tuto chvíli dostupný pouze pro iPhone 13 Pro Max, Pixel 6 Pro a Samsung Galaxy S22 Ultra, nicméně výrobce má v plánu tento styl rozšířit i na další modely. Polepy přijdou na 25 USD (asi 750 korun vč. DPH), kryty na 50–55 USD (asi 1 500 až 1 600 korun vč. DPH).

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku