Domů » Články » i-mate a O2 už nebudou prodávat zařízení od HTC, zůstal nám jen Dopod…

i-mate a O2 už nebudou prodávat zařízení od HTC, zůstal nám jen Dopod…

O2, i-mateSpolečnost HTC se rozhodla ukončit spolupráci se svými dvěma výhradními distributory pro evropský trh – firmami O2 a i-mate, od teď už bude svá zařízení v Evropě prodávat výhradně pod svými křídly. To přináší problémy zejména pro i-mate, jelikož tato firma měla ve své nabídce převážně zařízení od HTC, nyní proto musí hledat nové výrobce, kteří jí umožní prodávat zařízení pod logem i-mate. Mezí první firmy, se kterými i-mate nově spolupracuje, patří TechFaith Wireless a Invetec Mercury (informovali jsme zde).

Je tedy jasné, že se HTC chystá ovládnou evropský trh výhradně svými výrobky, pro tento krok má nyní dveře zcela otevřené. Trochu jiná je situace na asijském trhu, kde působí jako výhradní distributor HTC společnost Dopod. Ta i nadále zůstává partnerem HTC a o přerušení spolupráce se rozhodně neuvažuje. Kdo ví, co nás od HTC ještě čeka ?

Zdroj: MSmobiles

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments